Kursokonferencja 2021

W minioną sobotę w sali konferencyjnej Hotelu SDS w Szczecinie, Zachodniopomorscy Sędziowie szkolili się, byli egzaminowany i integrowali się przed sezonem sportowym 2021/2022. Były awanse, jubileusze, ale i pożegnania, bo dwóch naszych doświadczonych kolegów postanowiło zakończyć swoją przygodę z gwizdkiem.

Po części szkoleniowej tradycyjnie nie obyło się bez gier i zabaw integracyjnych. Ci co mieli ochotę nieźle się ubawili i zgarnęli ciekawe nagrody.

Wydział Sędziowski serdecznie dziękuje:

– Referatowi Szkolenia, za przygotowanie materiału szkoleniowego i jego ciekawą prezentację oraz naszym sędziom Międzynarodowym Maciejowi Maciejewskiemu i Jarosławowi Makowskiemu, że zechcieli podzielić się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem także w formie wykładu,

– Mateuszowi Saładziakowi i firmie BKF za przekazane nagródy,

– Grzegorzowi Sołtysiakowi i firmom Str8 i C-Thru za przekazane nagrody,

– Januszowi Janickiemu i firmie Prudential za gadżety,

– Andrzejowi Ulanickiemu za owoce i warzywa do naszego cateringu,

– Wszystkim tym, którzy również dołożyli swoją cegiełkę w różnej formie: sałatki, sernika czy winogron oraz tym, którzy przygotowali gry i zabawy.

Szczególne podziękowania składamy też na ręce p. Barbary Berechowskiej i jej zespołu z Hotelu SDS MOSRiR Szczecin za przygotowanie dla nas sali, a w trakcie szkolenia troskę o nasz komfort pracy i czystość na stołach z poczęstunkiem, zapełnienie naszych brzuchów pysznym obiadem i wieczorny catering.

Dodatkowo zapraszamy do naszej galerii aby zapoznać się z obszerną fotorelacją tego wydarzenia.

Dodaj komentarz